Поради для копірайтера початківця, які допоможуть заробляти більше

Поради для копірайтера

Ви вирішили заробляти в Інтернеті на текстах, але не знаєте з чого почати, яку плату просити за свої послуги, де шукати замовників? Пропонуємо прості поради для копірайтера, які допоможуть вам заробляти на текстах більше.

Читати більше

Як заробляти 1000 доларів копірайтером в інтернеті

заробляти 1000 доларів

Кожна людина володіє певними здібностями, що дозволяють їй досягати поставлених цілей і успіхів в обраній діяльності. Громадяни, які вибирають заробіток в інтернеті без капіталовкладень на копірайтингу, часто навіть не підозрюють, які можливості є у хорошого виконавця.

Читати більше

Професія копірайтер: як почати новачку заробляти в Інтернеті на текстах

копірайтер робота віддалена

Хто такий копірайтер і як він заробляє в Інтернеті. Спробуємо розібратися в особливостях цієї професії. Простими словами, копірайтер – це автор статей, які він пише з нуля (не переписує іншими словами як рерайтер). Вимоги до людини, яка створює тексти дуже серйозні – високий рівень грамотності, вміння висловлювати свої думки, творчі здібності.

Читати більше

Що таке рерайт? Написання статей для сайтів за гроші

що таке рерайт

Інтернет дає безліч можливостей для заробітку. Наприклад, ви можете створювати унікальні тексти для сайтів. Такий вид діяльності відомий як рерайт чи копірайтинг. В цій статті мова піде про рерайт, тобто про переписування готового тексту іншими словами. Середня оплата в цьому випадку коливається в діапазоні від 10 до 20 гривень за 1000 символів без пробілів.

Читати більше