10 типових помилок новачків при заробітку на сайті

Помилки новачків при заробітку на власному сайті

Всі кому не лінь зараз створюють сайти, а основна причина цього явища – можливість заробітку в інтернеті. Кожен день інтернет поповнюється майже на мільйон ресурсів у всьому світі, але перспективи відкриваються тільки для одиниць. Більшість кидає свої проекти ще на етапі розвитку, тому що вони не приносять прибутку.

Читати більше

Скільки можна заробити на блозі?

Скільки можна заробити на блозі

Практично кожен новачок розуміє, що найкращий спосіб заробітку в інтернеті – це створення свого сайту. Розкажемо про те, скільки можна заробити на блозі чи власному сайті.

Читати більше

Як створити свій сайт і почати заробляти

заробіток на сайті

Заробіток на своєму сайті або блозі дуже цікаве заняття, та до того ж може принести хороший дохід. Вам потрібно буде постійно підтримувати його, наповнювати, розміщувати рекламу і збирати дохід. Але не все відразу. Для початку вам потрібно зрозуміти, як створити свій сайт і почати заробляти.

Читати більше

Робота контент менеджера сайту: обов’язки і вимоги

контент менеджер Україна

Робота контент менеджера сайту – один з найпопулярніших видів заробітку в Інтернеті. Представник професії займається адмініструванням ресурсу: оптимізація, надходження нового контенту, реклама. Ця діяльність є не тільки цікавою, але й достатньо прибутковою. Дохід представників цієї сфери залежить від обов’язків: від 50 гривень за публікацію до 10 000 гривень на місяць.

Читати більше

Як створити блог та заробити на цьому

створити блог

Практично кожен початківець, який хоче заробити в Інтернеті, може створити блог. Однак незнання багатьох нюансів відштовхує недосвідчених користувачів від цього задуму. Насправді все не так складно. Читайте з чого почати, яку платформу для цього обрати та на які тонкощі звернути свою увагу.

Читати більше