10 типових помилок новачків при заробітку на сайті

Помилки новачків при заробітку на власному сайті

Всі кому не лінь зараз створюють сайти, а основна причина цього явища – можливість заробітку в інтернеті. Кожен день інтернет поповнюється майже на мільйон ресурсів у всьому світі, але перспективи відкриваються тільки для одиниць. Більшість кидає свої проекти ще на етапі розвитку, тому що вони не приносять прибутку.

Читати більше

Як створити свій сайт і почати заробляти

заробіток на сайті

Заробіток на своєму сайті або блозі дуже цікаве заняття, та до того ж може принести хороший дохід. Вам потрібно буде постійно підтримувати його, наповнювати, розміщувати рекламу і збирати дохід. Але не все відразу. Для початку вам потрібно зрозуміти, як створити свій сайт і почати заробляти.

Читати більше

Робота контент менеджера сайту: обов’язки і вимоги

контент менеджер Україна

Робота контент менеджера сайту – один з найпопулярніших видів заробітку в Інтернеті. Представник професії займається адмініструванням ресурсу: оптимізація, надходження нового контенту, реклама. Ця діяльність є не тільки цікавою, але й достатньо прибутковою. Дохід представників цієї сфери залежить від обов’язків: від 50 гривень за публікацію до 10 000 гривень на місяць.

Читати більше

Як створити блог та заробити на цьому

створити блог

Практично кожен початківець, який хоче заробити в Інтернеті, може створити блог. Однак незнання багатьох нюансів відштовхує недосвідчених користувачів від цього задуму. Насправді все не так складно. Читайте з чого почати, яку платформу для цього обрати та на які тонкощі звернути свою увагу.

Читати більше